Impregnacja i polerowanie betonu

W ofercie naszej firmy poza zabezpieczaniem dachów metodą polimocznikową oraz wylewaniem podłóg na placach zabaw znajdą Państwo również usługi związane z impregnacją betonu.

Kiedy należy impregnować posadzki betonowe?

Pierwszą impregnację posadzki betonowej najlepiej przeprowadzić już w kilka tygodni od czasu jej wylania, a kolejną po około dwunastu miesiącach od czasu oddania posadzki do użytku. Warto wiedzieć, że impregnacji nie trzeba powtarzać co rok. Wyjątek od reguły stanowią sytuacje, gdy jest ona nadmiernie eksploatowana. Najlepiej uważnie obserwować, co dzieje się z posadzką i w przypadku, kiedy zauważymy, że traci ona swoje właściwości wizualne, np. zaczyna się ścierać, ponownie sięgnąć po impregnaty.

Dlaczego warto impregnować posadzki?

Polerowanie betonu

Jeżeli szukają Państwo atrakcyjnych rozwiązań posadzkarskich, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą polerowania betonu. Do największych zalet tego typu rozwiązań zaliczyć należy to, że beton polerowany nie posiada żadnej górnej warstwy, która mogłaby ulec uszkodzeniu w trakcie stałej eksploatacji.  Warto wiedzieć, że proces obróbki nawierzchni metodą szlifowania wykonuje się przy użyciu tzw. dysków diamentowych charakteryzujących się różnym stopniem gradacji.  W razie jakikolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji ofertowych. Zapraszamy!

logo floordream

FLOORDREAM SP. Z O.O.
ul.Wieżniów Oświęcimia 10
32-600 Oświęcim
NIP 549-244-75-01
KRS: 0000680337
 
> Beton
663-931-554
516-422-149
biuro@floordream.pl
 
© 2017 FLOORDREAM
 
floordream
floordream usługi