Obiekty sportowe i place zabaw

Zajmujemy się nie tylko wylewaniem posadzek w halach produkcyjnych, magazynach, na parkingach, czy zabezpieczaniem dachów metodą polimocznikową. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również szereg usług związanych z kładzeniem posadzek w halach sportowych oraz placach zabaw. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami indywidualnymi, małymi i dużymi firmami, a także generalnymi wykonawcami. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie! Korzystamy z najwyższej jakości posadzek żywicznych, posadzek epoksydowych, posadzek poliuretanowych oraz polimoczników. Wszystkie dostępne w naszej ofercie rozwiązania posiadają atesty potwierdzające ich skuteczność.

Zewnętrznych systemów poliuretanowych można również z powodzeniem używać do kładzenia nawierzchni bieżni lekkoatletycznych, kortów oraz boisk. Do ich największych zalet zaliczyć należy ogromną elastyczność, doskonałe wyciszenie energii udarowej, stosunkowo wysoki współczynnik tarcia, atrakcyjny wygląd, odporność na zniszczenia spowodowane kolcami lekkoatletycznymi oraz bezspoinowość. Przedsiębiorstwo Floordream zajmuje się kompleksowym kładzeniem nawierzchni bieżni lekkoatletycznych. Wszystkie nasze realizacje odznaczają się najwyższą jakością wykonania!

Poniżej znajdą Państwo galerię, która przedstawia zdjęcia naszych dotychczasowych realizacji. To, co odróżnia nas od konkurencji, to rzetelne podejście do klienta. Zawsze dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów. W razie jakichkolwiek pytań ofertowych prosimy o kontakt. Zapraszamy!

logo floordream

FLOORDREAM SP. Z O.O.
ul.Wieżniów Oświęcimia 10
32-600 Oświęcim
NIP 549-244-75-01
KRS: 0000680337
 
> Obiekty sportowe
663-931-554
516-422-149
biuro@floordream.pl
 
© 2017 FLOORDREAM
 
floordream
floordream usługi